Filmy nagość, statua wolności

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nagość, statua wolności. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Amerykanin Jack (Adam Goldberg) i Francuzka Marion (Julie Delpy) tworzą udany i nowoczesny związek. Jednakże podróż do Paryża, gdzie mieszka szalona rodzina Marion, sprawia, że związek pary przechodzi duży kryzys. Jack czuje się zagubiony pomiędzy ekscentrycznymi znajomymi narzeczonej, przyszłą teściową, która miała romans z gwiazdą rocka oraz zamachowcem, który podkłada bomby w komercyjnych restauracjach.

Titanic

7,7
Historia najbardziej luksusowego liniowca transatlantyckiego świata. W sceny dziewiczego wypłynięcia, zderzenia oraz dramatycznego zatonięcia statku w lodowatych wodach oceanu, została wpleciona historia miłosna dwojga młodych ludzi, którym mimo szczerego uczucia nie będzie dane być razem.
Człowiek na linie - Man on Wire, czyli artystyczne przestępstwo stulecia, to historia niesamowitego wyczynu jakiego dokonał 7 sierpnia 1974 roku Philippe Petit. Marzeniem tego francuskiego linoskoczka było przejście po linie rozciągniętej między zbudowanymi wówczas niedawno bliźniaczymi wieżami World Trade Center. Film Marsha odsłania kulisy przygotowań do tego wyczynu, niezwykłych związków międzyludzkich, przyjaźni oraz zbiegów okoliczności, które doprowadziły do spełnienia tego szaleńczego marzenia. Spaceru pomiędzy wieżami, których już nie ma.


Coppola kreśli portret sycylijskiego klanu w Ameryce, w chwilach wzlotów i upadków, ukazując zarówno prywatne życie rodziny, jak i ciemne interesy, w jakie się zaangażowała. Oparty na bestsellerowej powieści Mario Puzo, film z kreacjami Ala Pacino, Jamesa Caana i Roberta Duvalla.
Naqoyqatsi to wizja świata, którym rządzi technologia. Film to sztuka w trzech aktach. W pierwszym przyglądamy się rzeczywistości opętanej siecią elektronicznych łączy, gdzie język ludzki szybko zmienia się w język kodów numerycznych. W drugiej części obserwujemy mechanizm gry sportowej, widowiskowej i emocjonującej konkurencji. Oglądamy świat rywalizacji, który dzięki mediom i przemysłowi rozrywkowemu przeradza się w nałóg ogarniający całą kulę ziemską. Finał jest jeszcze bardziej zaskakujący. Nagle opowieść zmienia tempo, przyspiesza, nabierając szybkości wręcz niebezpiecznej. Taki właśnie jest obraz życia w XXI wieku.
Ferdinand Griffon jest mężczyzną w średnim wieku. Ma żonę i dzieci i prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia poznaje młodą studentkę Marianne Renoir. Zakochują się w sobie, od pierwszego wejrzenia i postanawiają uciec z miasta. Po drodze dzieje się wiele szalonych i niewytłumaczalnych wydarzeń.
Fotoreporterka Emanuelle postawia udawać prostytutkę, aby w ten sposób zinfiltrować gang zajmujący się prostytucją i handlem dziewczynami.
Jest rok 1922. Od trzech lat trwa wojna grecko-turecka. Kobiety z tych krajów, próbując uciec z rzeczywistości wojny, nawiązują kontakty z obywatelami Stanów Zjednoczonych. Film opowiada o młodej Niki Douce (Victoria Haralabidou) z Samotraki, która wyrusza na pokładzie statku do Nowego Jorku w zamian za swoją siostrę wracającą z emigracji do Grecji. Niki ma poślubić greckiego imigranta, Prodromosa (Yorgos Makris). W Nowym Jorku zakochuje się niespodziewanie w fotografie, Normanie Harrisie (Damian Lewis).
Słowa kluczowe

Proszę czekać…